Toimisto / Varasto / Verkkokauppa

Yhteystiedot Darment Oy

Darment Oy (Y-tunnus 0936826-6)
Ruosilantie 18
00390 Helsinki

Puhelin: 020 5588 250
Sähköposti: info@darment.fi
Avoinna arkisin klo 7:30–16:00
 
Lue lisää >> NOUTOMYYNTI
kylmäaineet Darment Oy verkkokaupasta
Tilaa nopeasti verkkokaupasta. Noutovarastomme palvelee Ruosilantie 18:ssa.

                  


Yhteystiedot henkilökunta

Markku Parviainen

Myyntijohtaja

0400 577 075
markku.parviainen@darment.fi

Elena Parviainen

Toimitusjohtaja

040 552 5215
elena.parviainen@darment.fi

Sami Rautelin

Varastopäällikkö

050 509 8770
sami.rautelin@darment.fi

Eeva Makkonen markkinoinnin asiantuntija

Eeva Makkonen

Markkinointi, laskutus

050 340 1367
eeva.makkonen@darment.fi

Margo Parts

Kylmäelektroniikka-asiantuntija

050 342 9954
margo.parts@darment.fi

The Strongest in Finland 2018

Kristo, Niko

Niko Kristo

Tekninen myynti

050 516 8280
niko.kristo@darment.fi

Sievänen, Esa

Esa-Pekka Sievänen

kylmäelektroniikka-asiantuntija

050 477 4227
esa.sievanen@darment.fi

Andrus Ots

Varasto- ja noutomyyntipalvelut

050 441 1152
andrus.ots@darment.fi

Yhteydenotto/Tarjouspyyntö

Yritys/Company* (pakollinen)

Nimi/Name* (pakollinen)

Puhelin/Phone* (pakollinen)

Sähköpostiosoite/E-mail* (pakollinen)

Aihe/Subject

Viesti/Your Message

Henkilötietojen käsittely Darment Oy:ssä >>